Aktuální výstavy

 

Kde jsme vystavovali


CTT Moskva
Venkovní plocha, stánek č. F-11/1

 

CTT MoskvaVenkovní plocha, stánek č. F-11/3Coneco BratislavaSrdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na venkovní ploše.


 
Conexpo Las Vegas7. - 11. března 2017 se zástupci STROS zúčastní tradičního mezinárodního veletrhu stavebního zařízení a stavebních strojů CONEXPO v Las Vegas.

Venkovní plocha, stánek G-1418 Gold Lot
CTT MoskvaBauma Mnichov 201611. - 17. dubna 2016 se zástupci STROS zúčastní tradičního mezinárodního veletrhu BAUMA v Mnichově

Venkovní plocha, stánek č. FS.1004/5
Conexpo LA21. – 24. října 2015 se zástupci STROS zúčastní tradičního mezinárodního veletrhu stavebního zařízení a stavebních strojů. CONEXPO, který se tentokrát poprvé koná v Latinské Americe v Santiago de ChileSTROS na tomto veletrhu představí průmyslové a stavební výtahy, které mají ve světě velmi dobrou pověst. Například pro oblast New Yorku STROS vyrobil v roce 2014 několik desítek stavebních výtahů. V Chile je výtah STROS instalován v Cochrane power plant (Mejillones). Dalším významným projektem je dvoustožárový výtah o nosnosti 4,5t v rudném dole Toquepala v jižním Peru.

Conexpo Santiago de Chile, Stand 524COADSTROS at Intermat Exhibition 20-25 April 2015Od 20. do 25. dubna se zástupci STROS zúčastní mezinárodního veletrhu stavebního zařízení a stavebních strojů. Veletrh Intermat  se koná v Paříži-Nord Villepinte ve Francii. STROS na tomto veletrhu představí Průmyslové a stavební výtahy, které mají ve světě velmi dobrou pověst. Například pro oblast New Yorku STROS vyrobil v roce 2013 několik desítek stavebních výtahů. Hlavním důvodem úspěchu našich výtahů je jejich robustní provedení, vysoká spolehlivost, jednoduchost obsluhy a údržby.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Hala 7, Stánek K 116