Stali jsme se hrdým členem UK Ports
Oznamujeme své členství v prestižní organizaci UK Ports.

STROS - Sedlčanské strojírny se staly hrdým členem UK Ports, přední obchodní organizace v oblasti námořního průmyslu

Společnost STROS - Sedlčanské strojírny, globální lídr v oblasti stavebních výtahů a zdvihové technologie, s radostí oznamuje své členství v prestižní organizaci UK Ports. Tento významný milník značí novou cestu pro společnost STROS, cestu plnou inovací a růstu v rámci námořního průmyslu.

 

UK Ports - Přední obchodní organizace podporující širokou škálu průmyslů

UK Ports jsou přední obchodní organizací, jejímž cílem je podporovat a zastupovat širokou škálu průmyslových odvětví spojených s přístavy a námořním sektorem. Jejich aktivity zahrnují podporu volných přístavů, námořního průmyslu, obnovitelných zdrojů, námořní dopravy, školení, dopravy, výzkumu a propagaci udržitelných technologií, včetně vodíku, který má potenciál významně ovlivnit budoucnost námořního průmyslu.

 

STROS a jeho průmyslové výtahy pro námořní průmysl

Pro společnost STROS představuje členství v organizaci UK Ports výjimečnou příležitost. Naše průmyslové výtahy jsou speciálně navrženy pro přepravu obsluhy jeřábů a jejich servis v přístavech. Tato technologie hraje klíčovou roli v efektivním provozu přístavů, umožňuje rychlé a bezpečné nakládání nákladu a zajišťuje spolehlivost v námořním průmyslu.

 

Očekávání z členství v UK Ports

S naším členstvím v organizaci UK Ports máme možnost zapojit se do nových projektů a spolupracovat na inovacích, které posílí námořní infrastrukturu. Jsme odhodláni přinést naše know-how a technologie, které jsou klíčovými prvky pro efektivní a udržitelný rozvoj přístavů.

 

Přidejte se k nám v Londýně!

S radostí oznamujeme, že naši zástupci se aktivně zúčastní konference UK Ports, která se koná 23. listopadu 2023 v Londýně. Tato událost slibuje skvělou příležitost k navazování kontaktů, sdílení znalostí a formování budoucnosti infrastruktury přístavů.

 

Závěrem

Společnost STROS - Sedlčanské strojírny je nadšena z členství v organizaci UK Ports a věří, že společně s touto prestižní organizací otevřeme nové možnosti pro inovace a růst v námořním průmyslu. Buďte s námi a sledujte další aktualizace ohledně naší spolupráce s UK Ports a našich průmyslových výtahů, které hrají klíčovou roli při modernizaci přístavů po celém světě.ZPĚT