Den otevřených dveří
POKRAČOVAT
Napište nám
Zavřít
STRONG AND RELIABLE SINCE 1960

Ochrana oznamovatelů

Pokyny pro oznamování podezření z protiprávního jednání (whistleblowing)
 
STROS-Sedlčanské strojírny, a.s., usiluje o transparentnost a vysokou úroveň obchodní etiky. Nejdůležitějším informačním zdrojem pro odhalení případného protiprávního jednání, které je nutné řešit, jsou naši zaměstnanci.
 
Naše služba whistleblowingu nabízí možnost důvěrně upozornit společnost/organizaci na podezření z protiprávního jednání. Jedná se o důležitý nástroj pro snížení rizik a udržení důvěry v naši činnost, protože nám umožňuje včas odhalit a řešit případné protiprávní jednání.
 
Tyto pokyny vycházejí ze zákona č. 171/2023 Sb. o ochraně oznamovatelů (dále jen Zákon). Účelem těchto pokynů pro whistleblowing je povzbudit zaměstnance (a případně i další zainteresované osoby), aby oznamovali podezření z protiprávního jednání bez rizika odvety, a také zajistit odpovídající proces šetření.
 
STROS-Sedlčanské strojírny, a.s., (dále jen „Společnost“) zřizuje v souladu se Zákonem vnitřní oznamovací systém (dále jen „VOS“), jehož prostřednictvím mohou zaměstnanci a další osoby podávat oznámení o možném protiprávním jednání.
 
 
Kdy upozornit na protiprávní jednání? (PDF)
Směrnice "Vnitřní oznamovací systém" (PDF)
STROS - Sedlčanské strojírny, a. s.

STROS - Sedlčanské strojírny, a. s.
Strojírenská 791, 264 01 Sedlčany
Česká republika

IČ: 26183595
DIČ: CZ26183595

Všechna práva vyhrazena ©2024 STROS - Sedlčanské strojírny, a.s., tvorba stránek: InGenius

| Nastavení cookies | Zpracování cookies