BAUMA 2019 v Mnichově
Nejvýznamnější veletrh stavební techniky na světě s účastí 3.700 vystavovatelů z 63 zemí světa a 620.000 návštěvníky.
Naše společnost si z Německa odvezla své nej. Měli jsme historicky největší výstavní plochu a tím pádem i expozici. Umístění našeho výtahu bylo zvoleno na venkovní ploše a ta navíc vyplnila rohovou část dvou ulic, kde byl značný návštěvnický ruch.
 
Na 320 m2 jsme vystavovali 5 exponátů. Stavební výtahy NOV 3242 a NOV 4050, průmyslový výtah do výbušného prostředí HS 2400 EX, bateriový výtah NOV 515 a úplně poprvé jsme představili naši novinku, nákladní výtah NV 2038. Některé naše exponáty přitahovaly pozornost svou výjimečností.
 
Své by o tom mohl vyprávět tým našich servisních techniků, kteří strávili díky této velkolepé podívané v Mnichově téměř měsíc. Odvedli obrovský kus práce a za to jim patří velký dík. Pro představu, taková výstava se připravuje zhruba rok a podílí se na ní snad všechna naše oddělení.
 
Další díky patří účastníkům a personálu zajišťujícímu provoz stánku. Někteří z nich tam strávili celý týden včetně obou víkendů. O náročnosti pobytu vypovídá celkový počet jednání s návštěvníky, kterých bylo více než devadesát. V průběhu veletrhu panovalo skutečně aprílové počasí a na řadu přišlo i přitápění stánku. Uprostřed týdne jsme pozvali na večeři zákazníky z USA a přišlo jich více než 20.
 
Vše musí být správně a do detailu načasované a perfektně sladěné. Na nic se nesmí zapomenout. Další ročník se bude konat opět za tři roky, a abychom nevyšli do té doby ze cviku, chystáme se příští rok na jaře na výstavu CONEXPO do Las
Vegas.
 
Tomáš Rottenberg
obchodní ředitel
 
 
 ZPĚT