STRONG AND RELIABLE  /   SINCE 1960

Kontakty - úseky

Vedení společnosti

Ředitel společnosti Ing. Ladislav Filip +420 318 842 341
Sekretariat   +420 318 842 338  

 

Obchodní úsek

Obchodní úsek
 
07 - 14 hod +420 318 842 338  
14 - 17 hod +420 318 842 374  
Obchodní ředitel Tomáš Rottenberg +420 318 842 374 rottenberg@stros.cz
Tuzemský obchod Pavel Dvořák +420 318 842 336 dvorak@stros.cz
Prodej náhradních dílů Petr Chaba +420 318 842 406
Skype:
chabycz
chaba@stros.cz
Prodej náhradních dílů Olga Cihlářová, Dis. + 420 318 842 401 cihlarova@stros.cz
Zahraniční obchod USA + Mexiko (angličtina) Sundell Larsen (925) 557 1079 (USA)
+420 778 433 423 (Evropa)
larsen@stros-usa.com
Zahraniční obchod
(angličtina)
Ing. Václav Cihelka +420 318 842 369 cv@stros.cz
Zahraniční obchod
(angličtina)
Ivana Kühnelová +420 318 842 204 kuhnelova@stros.cz
Zahraniční obchod
(ruština, němčina)
Ing. Marie Čížková +420 318 842 402
Skype: cizkovamarie
cizkova@stros.cz
Zahraniční obchod
(ruština)
Bc. Michaela Poslušná +420 318 842 400 poslusna@stros.cz
Zahraniční obchod
(angličtina)
Ing. Michaela Houdová +420 318 842 202 houdova@stros.cz
Zahraniční obchod
(angličtina)
Kateřina Řezáčová +420 318 842 319 rezacova@stros.cz
Zahraniční obchod
(angličtina)
Jan Kudrnka +420 318 842 398 kudrnka@stros.cz
Zahraniční obchod
(angličtina)
Jan Kraft +420 318 842 408
Skype: yan.kraft
kraft@stros.cz 
Zahraniční obchod
(francouzština)
Mgr. Jindřiška Stiborová +420 318 842 212 stiborova.jindriska@stros.cz
Zahraniční obchod
(ruština)
Ing. Martin Macháček +420 318 842 399 machacek@stros.cz

 

Vedoucí nákupu Jiří Voráček +420 318 842 326 voracek@stros.cz
Servis a půjčovna Jana Krejčová

+420 318 842 391

+420 777 768 110

servis@stros.cz
Expedice Jaroslav Kraus +420 318 842 320 kraus@stros.cz

 

Ekonomický úsek

Ekonomický ředitel Ing. Milan Škorpa +420 318 842 205 skorpa@stros.cz

 

Technický úsek

Technický ředitel Ing. Vladimír Prošek +420 318 842 298 prosek@stros.cz
Vedoucí konstrukce Jaroslav Engl +420 318 842 297 engl@stros.cz
Vedoucí technologie Petr Čihák +420 318 842 345 cihak@stros.cz

 

Výrobní úsek

Výrobní ředitel Petr Zítek +420 318 842 390 zitek@stros.cz
Vedoucí řízení jakosti Ing. Petr Lomoz +420 318 842 286

orj@stros.cz

 

Úsek oprav a investic

Vedoucí Michal Novotný +420 318 842 339

energetik@stros.cz

STROS - Sedlčanské strojírny, a. s.

STROS - Sedlčanské strojírny, a. s.
Strojírenská 791, 264 01 Sedlčany
Česká Republika

IČ: 26183595
DIČ: CZ26183595

Všechna práva vyhrazena ©2019 STROS - Sedlčanské strojírny, a.s., tvorba stránek: InGenius