STRONG AND RELIABLE  /   SINCE 1960

Kontakty - úseky

Vedení společnosti

Ředitel společnosti Ing. Ladislav Filip 318 842 341 318 842 341
Sekretariat   318 842 338  

 

Obchodní úsek

Obchodní úsek
 
07 - 14 hod 318 842 338  
14 - 17 hod 318 842 374  
Obchodní ředitel Tomáš Rottenberg 318 842 374 rottenberg@stros.cz
Tuzemský obchod Pavel Dvořák 318 842 336 dvorak@stros.cz
Prodej náhradních dílů Petr Chaba 318 842 406
Skype:
chabycz
chaba@stros.cz
Zahraniční obchod
(angličtina)
Ing. Václav Cihelka 318 842 369 cv@stros.cz
Zahraniční obchod
(angličtina)
Ivana Kühnelová 318 842 204 kuhnelova@stros.cz
Zahraniční obchod
(ruština, němčina)
Ing. Marie Čížková 318 842 402
Skype: cizkovamarie
cizkova@stros.cz
Zahraniční obchod
(ruština)
Bc. Michaela Poslušná 318 842 400 poslusna@stros.cz
Zahraniční obchod
(angličtina)
Ing. Michaela Houdová 318 842 202 houdova@stros.cz
Zahraniční obchod
(angličtina)
Kateřina Řezáčová 318 842 319 rezacova@stros.cz
Zahraniční obchod
(angličtina)
Jan Kudrnka 318 842 398 kudrnka@stros.cz
Zahraniční obchod
(angličtina)
Jan Kraft 318 842 408
Skype: yan.kraft
kraft@stros.cz 
Zahraniční obchod
(francouzština)
Mgr. Jindřiška Stiborová 318 842 212 stiborova.jindriska@stros.cz
Zahraniční obchod
(ruština)
Ing. Martin Macháček 318 842 399 machacek@stros.cz

 

Vedoucí nákupu Jiří Voráček 318 842 326 voracek@stros.cz
Servis a půjčovna Jana Krejčová

318 842 391

777 768 110

servis@stros.cz
Expedice Jaroslav Kraus 318 842 320 kraus@stros.cz

 

Ekonomický úsek

Ekonom. náměstek Ing. Milan Škorpa 318 842 205 skorpa@stros.cz

 

Technický úsek

Technický ředitel Ing. Vladimír Prošek 318 842 298 prosek@stros.cz
Vedoucí konstrukce Jaroslav Engl 318 842 297 engl@stros.cz
Vedoucí technologie Petr Čihák 318 842 345 cihak@stros.cz

 

Výrobní úsek

Výrobní ředitel Petr Zítek 318 842 390 zitek@stros.cz
Vedoucí řízení jakosti Ing. Petr Lomoz 318 842 286

orj@stros.cz

 

Úsek oprav a investic

Vedoucí Michal Novotný 318 842 339

novotny.michal@stros.cz

STROS - Sedlčanské strojírny, a. s.

STROS - Sedlčanské strojírny, a. s.
Strojírenská 791, 264 01 Sedlčany
Česká Republika

IČ: 26183595
DIČ: CZ26183595

Všechna práva vyhrazena ©2019 STROS - Sedlčanské strojírny, a.s., tvorba stránek: InGenius